Laseroterapia twarzy szyi i dekoltu

Koszt zabiegu

od 450 zł

Czas zabiegu

od 60 min

Znieczulenie

tak/nie

Liczba zabiegów

1-5

Odstęp

3-6 tygodnie

Obszar

twarz, szyja, dekolt

Zobacz również

01

Wskazania do zabiegu

Każda/każdy z nas jest inna i boryka się z innymi problemami estetycznymi. Przebarwienia hormonalne, posłoneczne, melasma, rozszerzone naczynka, rumień, naczyniaki, głębokie lub płytkie zmarszczki, blizny, nierówności, rozszerzone pory, czy też utrata jędrności to tylko niektóre z wskazań do zabiegów laserowych.

02

Na czym polega laseroterapia twarzy szyi i dekoltu?

Oferujemy najnowocześniejsze terapie laserowe, które przynoszą spektakularne, długotrwałe i bezpieczne efekty.
Laseroterapia może dotyczyć twarzy, szyi, dekoltu czy też dłoni lub poszczególnych obszarów ciała.
Posiadamy lasery, jak i urządzenia IPL. W zależności od wskazania dobieramy odpowiednią terapię najskuteczniejszą dla naszych pacjentów. Spektrum zastosowań.

03

Efekty zabiegu

Zabiegi laseroterapii przynoszą szerokie spektrum korzyści dla skóry. W zależności od problemu, pacjent może spodziewać się widocznego liftingu twarzy, ujednolicenie kolorytu, znacznej poprawy jędrności skóry, zmniejszenia lub całkowita redukcja zmarszczek i drobnych linii, a także usunięcie przebarwień, blizn, tatuaży, zamknięcie rozszerzonych naczynek oraz zwalczenie rumienia.
Pamiętajmy, że efekty zawsze zależą od umiejętności specjalisty, doboru odpowiedniego lasera lub IPL do problemu z jakim zgłasza się pacjent, a także od samego urządzenia, którym posługuje się wyszkolona osoba. Urządzenie z certyfikatem CE jako świadectwem skuteczności i bezpieczeństwa.

Chcesz umówić się na ten zabieg? Zastanawiasz się czy będzie on skuteczny dla Ciebie?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w Top Beauty! Podczas indywidualnej konsultacji zbadamy skórę i dobierzemy autorski program zabiegowy.

04

Częstotliwość zabiegów

Częstotliwość zabiegów laseroterapii może różnić się w zależności od stanu skóry i celów terapeutycznych. W zależności od indywidualnego przypadku, zazwyczaj zaleca się serię zabiegów, które odbywają się co 3-6 tygodni, aby uzyskać optymalne wyniki. Po zakończeniu serii zaleca się regularne utrzymanie efektów za pomocą okresowych zabiegów przypominających.

 

05

Rekonwalescencja i regeneracja po zabiegu

W zależności od rodzaju przeprowadzonego zabiegu laserowego zarówno czas rekonwalescencji jak i zalecenia pozabiegowe będą się różnić. Nasz specjalista dostarczy wszystkie informacje podczas konsultacji oraz prze i po wykonanej procedurze.

06

Przeciwwskazania

Zabieg laseroterapii może nie być odpowiedni dla wszystkich.
Przed przystąpieniem do zabiegu należy przekazać osobie wykonującej zabieg laserowy wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia, przyjmowanych leków i suplementów.
• opalona skóra (także po solarium i środkach samoopalających)
• stosowanie peelingów chemicznych i innych środków rozjaśniających
• stosowanie leków i innych substancji światłouczulających (w tym niektórych ziół)
• stosowanie retinoidów
• choroby nowotworowe
• aktywne opryszczka, infekcje bakteryjne i grzybicze
• ciąża

Zobacz efekty zabiegu

Skontaktuj się z nami, aby odkryć, jak nasze usługi mogą podkreślić Twoje naturalne piękno.

Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci wybrać najlepsze zabiegi dostosowane do Twoich potrzeb.

Wybrane zabiegi