Maderoterapia

Koszt zabiegu

200 - 250 zł

Czas zabiegu

60 - 90 min

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

jednorazowo lub w serii (ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie do potrzeb Pacjenta)

Odstęp

co tydzień

Obszar

ciało

Zobacz również

01

MADEROTERAPIA

Masaż wywodzący się z Kolumbii, który w swoim głównym założeniu ma pomóc kobietom w osiągnięciu zdrowego i pięknego ciała. Holistyczny wymiar zabiegu, oprócz estetycznego działania na redukcję cellulitu i wymodelowaniu kształtów sylwetki, ma za zadanie również zadbać o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Ta holistyczna metoda pracy z ciałem łącząca manualny drenaż limfatyczny z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi. Połączenie wiedzy z zakresu funkcjonowania układu limfatycznego, intensywna praca narzędziowa na tkance podskórnej, a także opracowanie powięzi, daje wielopłaszczyznowy wymiar pełnej terapii. Dodatkowym atutem masażu jest osiągany w trakcie rytuału stan odprężenia, wyciszenia i redukcja stresu.

Ciekawostka?
Zwiększamy działanie modelująco – wyszczuplające maderoterapii poprzez zastosowanie produktów premium – włoskiej marki Vagheggi – linia Fuoco.
Magiczne właściwości diorytu, minerału pochodzenia wulkanicznego, a także ekstraktu z rosiczki, z czarnej róży o aksamitnej konsystencji oraz z krwawnicy pospolitej przyczynia się do rzeźbienia sylwetki poprzez zwiększenie rezultatu działania wyszczuplającego, modelującego i przywracającego skórze utraconą gęstość, zwłaszcza w strefie pośladków, brzucha i ramion.

Skontaktuj się z nami, aby odkryć, jak nasze usługi mogą podkreślić Twoje naturalne piękno.

Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci wybrać najlepsze zabiegi dostosowane do Twoich potrzeb.

Wybrane zabiegi