calendar-icon

Kosmetologia twarzy – najskuteczniejsze zabiegi na zmarszczki i przebarwienia

Kosmetologia twarzy – najskuteczniejsze zabiegi na zmarszczki i przebarwienia

Wraz z upływem czasu skóra ulega naturalnym procesom starzenia, które mogą objawiać się w postaci zmarszczek, linii mimicznych oraz przebarwień. Na szczęście dziś, dzięki innowacyjnym technikom oraz zaawansowanym preparatom, możemy z powodzeniem cieszyć się młodszym, bardziej promiennym wyglądem. Jakim zatem zabiegom na skórę dojrzałą warto się poddać, by widocznie poprawić kondycję cery?

Indiba Deep Beauty

Borykasz się z problem opadającej górnej powieki lub utraty owalu twarzy? Twojej skórze brak jędrności, a wokół oczu pojawiły się już zmarszczki i cienie? A może cera stała się szara i matowa? Jeśli którakolwiek z wymienionych przypadłości spędza ci przysłowiowy sen z powiek, to znak, że zabiegiem stworzonym z myślą o twoich potrzebach jest Indiba Deep Beauty.

Zasada działania urządzenia Indiba bazuje na technologii fali radiowej o unikalnej częstotliwości 448kHz. Dzięki temu możliwe jest w pełni naturalne przyspieszenie procesów regeneracyjnych przy jednoczesnym zachowaniu  fizjologii komórki. Indiba Deep Beauty zapewnia skuteczną redukcję zmarszczek i drobnych linii. Przyczynia się do poprawy poziomu nawilżenia i świetlistości skóry,  zwiększenia jej elastyczności i napięcia (również w okolicy oczu). 

Naqua Smart Peel

Twoja skóra jest przesuszona, odwodniona lub podrażniona? Cera straciła dawny blask i pojawiły się na niej różnego typu przebarwienia? Masz już dość problemów typowych dla cery trądzikowej, łojotokowej lub z niedoskonałościami? Jeśli tak, to koniecznie sięgnij po zabieg Naqua oraz Naqua Smart Peel.

Naqua to zabieg regenerująco-nawadniający bazujący na kosmoceutykach wspomagających regenerację i rewitalizację skóry na poziomie komórkowym. Wyjątkowość produktów Naqua wynika z zastosowanej technologii Hydro-Light. Czyli cząsteczek wody o strukturze zmienionej na poziomie molekularnym w taki sposób, aby ich wydajność energetyczna była zdecydowanie wyższa i lepiej dostosowana do potrzeb naszej skóry. Z kolei Naqua Smart Peel to nowatorska terapia peelingami chemicznymi (stanowiącymi połączenie hydro-light z mieszanką kwasów dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry). Naqua skutecznie nawadnia skórę, wzmacnia jej barierę hydrolipidową i sprawia, że cera nabiera naturalnego blasku. Natomiast Naqua Smart Peel przyczynia się do widocznej redukcji zmarszczek, przebarwień czy zmian trądzikowych. To prawdziwa odnowa biologiczna twarzy bez świądu, pieczenia czy widocznego złuszczania.

Laseroterapia twarzy i szyi

Jeśli uważasz, że laseroterapia to nic innego, jak jedynie usuwanie zmarszczek laserem, to jesteś w sporym błędzie. W praktyce bowiem laseroterapia może dotyczyć zarówno twarzy, jak i szyi, dekoltu czy też dłoni (lub innych obszarów ciała). Usunięcie wspomnianych zmarszczek jest jedynie jedną z wielu korzyści, jakie można uzyskać dzięki zastosowaniu wspomnianego zabiegu. Dzięki laseroterapii z powodzeniem pozbędziesz się przebarwień, poprawisz jędrności skóry, zredukujesz widoczność zmarszczek i drobnych linii, a także usuniesz blizny, zamkniesz rozszerzone naczynka czy też pozbędziesz się rumienia. Pamiętaj, że końcowy efekt zabiegu uzależniony jest zarówno od kondycji skóry, jak i twoich oczekiwań. Zarówno laseroterapię, jak i inne opisane w tekście zabiegi, znajdziesz w ofercie gabinetów Top Beauty (https://gabinetytopbeauty.pl/rodzajzabiegu/kosmetologia-twarzy/).

Pragniesz promiennej i zdrowej skóry twarzy?

Nasza kosmetologia twarzy to klucz do osiągnięcia pięknej skóry i wydobycia naturalnego blasku. Dzięki naszym specjalistom od pielęgnacji cery, Twoja skóra będzie wyglądać najlepiej jak nigdy dotąd.

Zobacz również

Mezoterapia mikroigłowa – sekret młodości bez skalpela
calendar-icon
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wzbudzają coraz większe zainteresowanie na całym świecie. Aktualnie chętnie korzystają z nich nie tylko kobiety,…
Icoone modelowanie sylwetki – nowoczesna technologia w służbie Twojej figury
calendar-icon
Poznaj skuteczny sposób na poprawę wyglądu swojego ciała. Dowiedz się, jak technologia Icoone może wpłynąć na Twoją figurę, a także…
Czy laseroterapia jest bezpieczna? Rozbijamy mity!
calendar-icon
Laser z roku na rok znajduje coraz szersze zastosowanie w medycynie estetycznej. Za jego pomocą, możliwe staje się usuwanie blizn,…