Najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegów kosmetologii estetycznej, modelowania ciała i laseroterapii – FAQ dla klientów gabinetu Top Beauty

Pacjenci korzystający z usług z zakresu kosmetologii estetycznej, modelowania ciała oraz nowoczesnej laseroterapii zadają nam rozmaite pytania, dotyczące tego: jak będzie wyglądał zabieg, ile może trwać, jak często należy go wykonywać, czy warto w serii czy może modyfikujemy zabiegi dla najlepszych efektów, jak osiągnąć najlepsze rezultaty, dla kogo dedykowany jest zdany zabieg czy o jakich przeciwwskazaniach należy pamiętać przed podjęciem decyzji o jego wykonaniu. Zależy nam, abyście się czuli pewnie i wiedzieli, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. Podczas każdej konsultacji szczegółowo omawiamy proponowane dla Was rozwiązania, ustalamy indywidualny program zabiegowy, wykluczamy ewentualne przeciwwskazania oraz omawiamy procedury zabiegowe.  Przed każdym zabiegiem ponownie omawiamy postępowanie i zalecenia pozabiegowe. Pamiętajcie, że zawsze w naszej profesji najważniejsze jest dla nas Wasze zdrowie, piękno i zadowolenia z naszych usług!

FAQ to najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, które pozwalają poznać klientom specyfikę gabinetów Top Beauty i więcej szczegółowych informacji, które są pomocne przed podjęciem ostatecznej decyzji o odwiedzeniu naszych gabinetów po raz pierwszy.

Najczęściej zadawane pytania

Zalecamy umawianie się na wizytę z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie wybrany termin i czas. Jednak staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów chcących skorzystać z naszych usług również w ostatniej chwili, dlatego też  godziny otwarcia gabinetów nie zawsze są standardowe i zgodne z oficjalną informacją.

W naszym gabinecie używamy wysokiej jakości produktów renomowanych marek: fitokosmetyki włoskiej, rodzinnej firmy VAGHEGGI , dermokosmetyki (DermapenWorld) Dp DERMACEUTICALS  oraz hiszpańskie kosmoceutyki NAQUA. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, dlatego wybieramy produkty, które są odpowiednie dla różnych rodzajów skóry i spełniają nasze wysokie standardy. Korzystamy z nich podczas zabiegów gabinetowych jak i mamy możliwość zaleceń konkretnych produktów do Waszej pielęgnacji domowej, aby uzyskać i podtrzymywać doskonałe rezultaty przed, w trakcie i po zabiegach z wykorzystaniem konkretnych urządzeń.

Tak, nasz zespół posiada odpowiednie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetologii. Potwierdzają to liczne certyfikaty, nagrody i wyrazy uznania dla efektów naszej pracy od autorytetów z dziedziny Beauty.  Każdy członek naszego zespołu posiada wyższe wykształcenie kierunkowe, jest wyszkolony i stale podnosi swoje umiejętności, aby zawsze spełniać oczekiwania naszych klientów. Ponadto założycielka gabinetów, a zarazem członek zespołu Top beauty, jest szkoleniowcem, wykładowcą akademickim oraz prelegentem podczas branżowych konferencji. Wspólnie się inspirujemy i stawiamy na ciągły rozwój w naszej profesji.

Ceny naszych usług zależą od rodzaju i zakresu usługi. Pełną listę naszych usług wraz z cenami można znaleźć na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z nami bezpośrednio, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Zawsze najważniejsza jest dla nas jakość! Niezbędne są konsultacje, aby dobrać dla Państwa odpowiednie zabiegi. Opieramy się na rzetelnej diagnostyce  i doborze najbardziej optymalnych terapii – adekwatnych do potrzeb Państwa skóry.  Skuteczność, bezpieczeństwo i zaproponowanie zabiegu opieramy na naszym wieloletnim doświadczeniu i ogromnej wiedzy, którą posiadamy zarówno jako specjaliści jak i pasjonaci. Dlatego zawsze zapraszamy na bezpłatną konsultację, aby wybrany wspólnie zabieg przyniósł oczekiwane rezultaty.

Urządzenia, które wykorzystujemy, aby osiągać najlepsze efekty zabiegowe, to wiodące technologie światowych marek z dziedziny urządzeń do medycyny estetycznej, kosmetologii oraz wellness. Posiadamy technologie, które są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności, co potwierdzają certyfikaty medyczne oraz badania kliniczne. Ponadto technologie, które posiadamy są naszą własnością. Nie wypożyczamy urządzeń i są każdego dnia do Waszej dyspozycji. To my dbamy o ich stan i same wykonujemy zabiegi na najwyższym poziomie pod względem jakości. Przez lata wypracowałyśmy własne, najskuteczniejsze protokoły zabiegowe oraz połączenia różnych terapii, w celu osiągniecia spektakularnych rezultatów w najkrótszym czasie.

Odkryj niesamowite gabinety, gdzie pasja i nowoczesna technologia łączy się z miłością do piękna.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów na wizytę w gabinetach Top Beauty!