ONDA Usuwanie komórek tłuszczowych

Koszt zabiegu

800 zł

Czas zabiegu

60-90 min

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1-4

Odstęp

4-6

Obszar

ciało

Zobacz również

01

Wskazania do zabiegu

•REDUKCJA MIEJSCOWO ZLOKALIZOWANEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ
CoolwavesTM działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych

•REDUKCJA CELLULITU
dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu

•UJĘDRNIANIE SKÓRY
mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry

02

Na czym polega zabieg usuwania komórek tłuszczowych?

Fale elektromagnetyczne z powodzeniem są wykorzystywane w medycynie estetycznej i nie od dziś wiadomo, że przynoszą one spektakularne efekty. Włoska firma DEKA poszła o krok dalej i stworzyła unikalną technologię opartą na mikrofalach, które usuwają cellulit oraz trwale redukują tkankę tłuszczową napinając przy tym zwiotczałą skórę.

ONDA wykorzystuje unikalne mikrofale Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej usunięcia.

Częstotliwość tych mikrofal jest całkowicie bezpieczna, podczas zabiegu wynosi ona 2,45 GHz i dzięki temu działa na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Dodatkowo głowice są wyposażone w system chłodzenia kontaktowego, sprawia to, że zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona przed przegrzaniem.

03

Efekty zabiegu

Urządzenie działa w 3 zakresach: usuwa miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, redukuje cellulitu oraz ujędrnienia skórę.

1. CoolwavesTM działają niezwykle precyzyjnie i głęboko na membrany komórek, docierają do wszystkich komórek tłuszczowych i w sposób nieinwazyjny i bezpieczny prowadzą do pęknięcia błony komórkowej komórki tłuszczowej, a następnie usunięcia z organizmu, dając efekt widocznego zmniejszenia tkanki tłuszczowej.

2. Za pomocą specjalnej głowicy, która działa płycej na tkanki, można z dużą efektywnością rozbić cellulit oraz wyraźnie wygładzić skórę.

3. Mikrofale wysyłane przez urządzenie powodują skurcz włókien kolagenowych i pomagają stymulować produkcję nowego kolagenu. Dzięki temu skóra staje się odmłodzona i ujędrniona.

Chcesz umówić się na ten zabieg? Zastanawiasz się czy będzie on skuteczny dla Ciebie?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w Top Beauty! Podczas indywidualnej konsultacji zbadamy skórę i dobierzemy autorski program zabiegowy.

04

Częstotliwość zabiegów

Częstotliwość zabiegów zimnych mikrofal – Onda Deka zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta i stanu ciała.
Wykonujemy do 4 zabiegów w odstępach około 4 tygodniowych.
Najbezpieczniej jest wykonywać maksymalnie 2 obszary ciała podczas jednej sesji. Jedna powierzchnia (obszar zabiegowy) obejmuje dwa pola 15×15 cm2. Pierwsze efekty po zabiegu można zaobserwować już po 2 tygodniach, jednak ostateczny rezultat formuje się nawet do 12 tygodni po zakończeniu zabiegów.

05

Rekonwalescencja i regeneracja po zabiegu

Zabieg nie wymaga szczególnej rekonwalescencji, po sesji Pacjent może szybko wrócić do codziennej aktywności.
Natomiast bezpośrednio po zabiegu możliwe są wrażenie pogorszenia samopoczucia oraz uczucie osłabienia, które mogą utrzymywać się do 48 godzin po zabiegu.

Po wykonanym zabiegu odpowiednie nawodnienie jest bardzo ważne (2-3 litry wody dziennie). Wskazana jest także dieta lekkostrawna. Należy unikać przez 3 dni gorących kąpieli i sauny.

06

Przeciwwskazania

Zabieg wykonywany urządzeniem ONDA jest całkowicie bezpieczny, istnieją natomiast pewne przeciwwskazania. Są to m.in.:
•choroby nowotworowe
•ciąża i karmienie piersią
•niewydolność lub zaburzenia rytmu serca
•implanty/rozruszniki serca
•neoplazja
•uszkodzenie czynności nerek i wątroby
•aktywne zapalenie błony śluzowej, zakrzepowe zapalenie żył
•zakrzep żylny
•zaburzenia krzepnięcia/ skaza krwotoczna.

Zobacz efekty zabiegu

Skontaktuj się z nami, aby odkryć, jak nasze usługi mogą podkreślić Twoje naturalne piękno.

Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci wybrać najlepsze zabiegi dostosowane do Twoich potrzeb.

Wybrane zabiegi