calendar-icon

Męskie sekrety piękna -najpopularniejsze zabiegi dla mężczyzn w Gabinetach Top Beauty

Męskie sekrety piękna -najpopularniejsze zabiegi dla mężczyzn w Gabinetach Top Beauty

Mężczyźni są częstymi gośćmi gabinetów, wybierają zabiegi zarówno z dziedziny medycyny estetycznej, jak i kosmetologii. Panowie decydują się najczęściej na profesjonalne metody walki ze zmarszczkami, pozbywają się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz usuwają niechciane owłosienie na ciele. To właśnie najczęstsze wskazania u mężczyzn odwiedzających miejsce, które tworzymy.

Spis treści:

Epilacja laserowa – nowoczesne rozwiązanie dla mężczyzn

Wśród mężczyzn najczęściej wybieranymi obszarami są: klatka piersiowa, pachy, plecy oraz okolice bikini. Trwała i skuteczna epilacja pozwala zapomnieć o uciążliwym goleniu się, wrastających włoskach i podrażnieniach. Zabiegi odbywają się w seriach kilku zabiegów z przerwami od 4 do nawet 10 tygodni. Męska, trwała epilacja owłosienia jest nie tylko modna, ale również zdecydowanie wpływa na utrzymanie codziennej higieny ciała. Usunięcie zbędnego owłosienia polecane jest również z uwagi na dodatkowe wskazania tj. zapalenie mieszków włosowych, atopowe zapalenie skóry, wrastające włoski. Epilacja laserowa pozwala cieszyć się gładką skórą bez obawy o powstanie podrażnień czy zakażeń związanych z procesem szybkiego odrastania włosów.

Walka z oporną tkanką tłuszczową – skuteczne metody dla mężczyzn

Najczęściej problem dotyczy nadmiaru tkanki wisceralnej w obszarze brzucha. Indiba to jedna z technologii, po którą sięgamy w pracy właśnie z tym wskazaniem. Już po kilku zabiegach mężczyźni odczuwają zadowalające efekty w postaci zmniejszenia obwodu oraz ujędrnienia obszaru poddanego zabiegowi. To niekwestionowany lider terapii regeneracyjnej a przy tym skuteczny w walce z tkanką tłuszczową otaczającą narządy wewnętrzne! Mocna detoksykacja, oczyszczenie organizmu, poprawa przemiany materii – to tylko niektóre wartości, które niesie za sobą ta terapia. Jeśli odwiedzający nas panowie borykają się dodatkowo z problemem tkanki tłuszczowej podskórnej – kwalifikowani są do zabiegu kriolipolizy. Zabieg umożliwia zgubienie kilku centymetrów w obwodzie. Podczas 70 minutowego zabiegu możesz odpocząć, a Twój tłuszcz ulega zamrożeniu i następnie całkowitemu uśmierceniu.

Odmładzanie twarzy – zabiegi dostosowane do męskiej skóry

Posiadamy cały wachlarz zabiegów doskonale przystosowanych do pielęgnacji męskiej skóry. Czego jednak najczęściej oczekuje mężczyzna? Aby podczas jednej sesji osiągnąć efekt pozbycia się kilku lat z zachowaniem naturalnych cech swojej twarzy, bez osiągnięcia efektu sztuczności. Potrafimy w krótkim czasie zniwelować przewlekłe objawy zmęczenia i defekty upływającego czasu, nadać twarzy bardziej męski wygląd. Odpowiednio dobrane zabiegi pozwolą przywrócić zdrowy wygląd twarzy oraz wymodelować jej rysy. Podczas konsultacji tworzymy indywidualne programy zabiegowe, które skupiają się zarówno na oczyszczaniu, przywróceniu blasku twarzy jak i wykonturowaniu i pozbyciu się zmarszczek czy blizn sprzed lat.

Czy wiesz, że coraz więcej panów decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii?

Nie bądź w tyle i zadbaj o siebie na najwyższym poziomie. W Gabinetach Top Beauty znamy męskie potrzeby i oferujemy zabiegi dostosowane specjalnie dla Ciebie.

Zobacz również

Mezoterapia mikroigłowa – sekret młodości bez skalpela
calendar-icon
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wzbudzają coraz większe zainteresowanie na całym świecie. Aktualnie chętnie korzystają z nich nie tylko kobiety,…
Icoone modelowanie sylwetki – nowoczesna technologia w służbie Twojej figury
calendar-icon
Poznaj skuteczny sposób na poprawę wyglądu swojego ciała. Dowiedz się, jak technologia Icoone może wpłynąć na Twoją figurę, a także…
Kosmetologia twarzy – najskuteczniejsze zabiegi na zmarszczki i przebarwienia
calendar-icon
Wraz z upływem czasu skóra ulega naturalnym procesom starzenia, które mogą objawiać się w postaci zmarszczek, linii mimicznych oraz przebarwień.…