calendar-icon

Jakie zabiegi laserowe wykonuje się jesienią?

Jakie zabiegi laserowe wykonuje się jesienią?

Jesień to idealny czas, aby wykonać zabiegi laserowe. Przez miesiące wakacyjne skóra była wystawiana na intensywne działanie promieniowania słonecznego. Opalanie, brak kremu z filtrem UV, mniejsza dbałość o pielęgnację – to wszystko często wpływa na pogorszenie się stanu naszej skóry. Efektem czego mogą być przebarwienia posłoneczne, rozszerzone naczynka,  odwodnienie skóry, ziemisty koloryt, pojawienie się dodatkowych zmarszczek,  utrata młodzieńczego blasku. Z pomocą przychodzą zabiegi laserowe, które wraz z nadejściem jesieni, zaczynają grać pierwsze skrzypce! To powakacyjne SOS dające natychmiastowe efekty i długotrwałe rezultaty.

Spis treści:

Zalety laseroterapii w walce z defektami skórnymi

Laseroterapia to jedna z najskuteczniejszych metod walki z różnymi defektami skórnymi, takimi jak: przebarwienia, rumień, blizny, głębokie i drobne zmarszczki, rozszerzone naczynia krwionośne, utrata jędrności i napięcia, nadmierne owłosienie.

Jeśli twoim problemem są przebarwienia, szczególnie widoczne właśnie po lecie, to sprawdzony laser skutecznie je zlikwiduje. Nadmierna ekspozycja na promieniowanie słoneczne, przyjmowane leki, zioła, zmiany hormonalne – to najczęstsze powody wywołujące zmiany pigmentacyjne na naszej twarzy, szyi, dekolcie czy dłoniach.  Przebarwienia skórne to głównie problem estetyczny, natomiast w wielu przypadkach wpływa mocno na naszą samoocenę. Mamy sprawdzone sposoby na walkę z nimi! Najczęściej przy takich wskazaniach sięgamy po laser Alma Harmony XL Pro. Ta platforma posiada jedną z najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystujących wąskopasmowe światło pulsacyjne. Umożliwia nam redukować zmiany pigmentacyjne, zamykać rozszerzone naczynka i uzyskiwać efekt liftingu podczas jednego zabiegu.  Już po pierwszym zabiegu zauważysz redukcje przebarwień a tym samym wyrównanie kolorytu, poprawę napięcia skóry, zamknięcie rozszerzonych naczyń krwionośnych, a także zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów. W zależności od problemu zalecamy serię lub pojedynczy zabieg.

Rozwiązanie na rumień i rozszerzone naczynka krwionośne

Widzisz na swojej twarzy rumień i sieć rozszerzonych naczyń krwionośnych. Twoja twarz jest czerwona i pomimo podejmowanych różnych działań nie widzisz rezultatów? W tym przypadku również pomocna będzie technologia laserowa, która działa wybiórczo na oksyhemoglobinę zawartą w naczyniach krwionośnych. Zabieg skutecznie niweluje teleangiektazje oraz wyraźnie odmładza skórę już po pierwszym zabiegu! Posiadamy zarówno zaawansowaną technologię IPL producenta Alma, jak i diodowy laser do zamykania pojedynczych naczyń krwionośnych. Zawsze proponujemy odpowiednią serię zabiegów dla Twoich potrzeb, odstępy czasu między kolejnymi zabiegami oraz zalecenia, które warto przestrzegać w pielęgnacji domowej. Osoby, które oddały się w nasze ręce i zaufały naszemu doświadczeniu cieszą się piękną, zdrową skórą przez cały rok, a po upalnych wakacjach potrzebują jedynie zabiegu przypominającego.

Laserowe wygładzenie skóry i usuwanie blizn

Borykasz się z rozszerzonymi porami, bliznami po przebytym trądziku? Chcesz, aby struktura twojej skóry uległa wygładzeniu, a blizny odeszły w zapomnienie? Najlepszym rozwiązaniem dla Twojej skóry będzie laser frakcyjny ablacyjny, który narusza zewnętrzną warstwę skóry oraz wpływa na mocną przebudowę  jej struktury. Blizny, nierówności, zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu już po jednym zabiegu. Pamiętajmy jednak, że zabieg ten wymaga od nas kilku dni rekonwalescencji pozabiegowej i szczególnej pielęgnacji domowej. Nasz Zespół da Ci wszystkie niezbędne wskazówki, w jaki sposób postępować, aby cieszyć się najlepszymi efektami.

Trwała epilacja laserowa – rozwiązanie na nadmierne owłosienie

Nadmierne owłosienie na twarzy i ciele? Maszynka, golarki, kremy, depilator a może wosk? Może chcesz raz na zawsze zakończyć ciągłą i uporczywą depilację domową? Jeśli dokuczają Ci wrastające włoski, masz problem z podrażnieniem po goleniu, lub po prostu chcesz raz na zawsze zapomnieć o maszynce i depilatorze – jest jedna odpowiedź – TRWAŁA EPILACJA LASEROWA! Emitowane światło lasera o długości 810nm oraz 940nm jest wchłaniane przez barwnik zawarty we włosach – melaninę, co powoduje przekształcenie go w ciepło. W rezultacie, ciepło niszczy mieszek włosowy, uniemożliwiając mu ponowny wzrost. Zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn – możemy wykonać zabieg na niemal każdej części ciała, również na twarzy.

Jesień to najlepszy czas, aby rozpocząć serię epilacji laserowej. Kluczowe jest przestrzeganie wyznaczonych przez nas odstępów pomiędzy zabiegami (różnią się w zależności od obszaru oraz indywidualnych predyspozycji). Często pytacie nas, czy zabieg jest bolesny i jaka liczba zabiegów jest wymagana – to również jest kwestią indywidualną. Ok 6-8 zabiegów to książkowa odpowiedź, a nasz laser, 6 i najnowszej generacji marki Asclepion,  uzyskał miano pierwszego bezbolesnego lasera do epilacji. Posiadamy obecnie najmocniejszy! Laser do epilacji dostępny na rynku.

Usuwanie pajączków na nogach

Odczuwasz dyskomfort, bo na Twoich nogach widoczne są jasnoróżowe lub fioletowe rozszerzone naczynka? Marzysz, by pozbyć się kłopotliwych pajączków? Pajączki, których tak nie lubisz to poszerzenia drobnych naczyń krwionośnych, określane właśnie jako pękające naczynka lub pajączki. Czasami bywają ledwo widoczne, innym razem tworzą duże sieci naczyń i przybierają wyraziste fioletowe barwy. Mamy doskonałe efekty w pozbywaniu się ich. Wykorzystujemy laser diodowy o długości fali 940 nm, którego wyłącznym wskazaniem jest przezskórne zamykanie naczyń. Zazwyczaj te rozszerzone naczynka są bezbolesne, ale pamiętaj, że nie warto ich lekceważyć, ponieważ z czasem oprócz pajączków na nogach mogą pojawić się żylaki.

Przeprowadzamy zabiegi przezskórnego zamykania naczynek na obszarze zarówno twarzy jak i nóg, natomiast wyłącznie w kontekście wyeliminowania defektów kosmetycznych. Zawsze zachęcamy do wcześniejszej konsultacji z lekarzem w celu pełnej diagnostyki. Na pierwszej wizycie otrzymasz pełne informacje o przygotowaniu do zabiegu, przeprowadzaniu procedury laserowej oraz zaleceniach pozabiegowych.

Skuteczne usuwanie rozstępów dzięki technologii laserowej

Pamiątka z okresu dojrzewania? Wrzecionowate pasma po ciąży na brzuchu, pośladkach lub udach? Zastanawiasz się czy istnieje niezawodny sposób na usunięcie rozstępów? Rozstępy to problem natury wyłącznie estetycznej. Jest to problem, który dotyka młodzież w okresie dojrzewania, kobiety podczas ciąży i karmienia oraz kobiety i mężczyzn podczas dużych wahań wagi i poziomu hormonów, a także w czasie intensywnych ćwiczeń siłowych. Istotny wpływ ma również uwarunkowanie genetyczne. Laseroterapia umożliwia nam usunięcie różnych rodzajów blizn, w tym również rozstępów. Użycie nowoczesne technologii laserowej to gwarancja usunięcia lub znacznej redukcji ich raz na zawsze. Pamiętajmy, że w fazie zapalnej, kiedy przyjmują kolor czerwony lub różowy, ich pozbycie się będzie o wiele łatwiejsze. Laser frakcyjny ablacyjny, który wykorzystujemy do tego typu zabiegów (Er:Yag 2940 nm) w precyzyjny sposób tworzy w skórze mikronakłucia tzw. pixele. Najczęściej wymagane jest wykonanie kilku sesji zabiegowej w zalecanych przez nas odstępach 6-8 tygodni. Okres rekonwalescencji wynosi kilka dni, podczas których szczególnie musisz zadbać o obszar poddany zabiegowi. Specjaliści w naszych gabinetach przykładają szczególną wagę do omówienia kwestii pozabiegowych jeszcze przed dokonaniem procedury laserowej. Wszystko w trosce o Twój komfort i najlepsze efekty.

Usuwanie tatuaży metodą laserową

Tatuaże małe i duże, których chcesz pozbyć się ze swojego ciała. Czasami jest to efekt niewystarczająco dobrze przemyślanej decyzji, nieudany wzór lub  znudzenie i chęć wykonania tzw. covera. Dzięki rozwiązaniom laserowym jesteśmy w stanie znacząco zmniejszyć widoczność lub całkowicie pozbyć się tatuaży zarówno tych czarnych jak i kolorowych. Wykorzystujemy na co dzień nieablacyjny laser frakcyjny Q-Switch. Podczas zabiegu dochodzi do rozbicia na drobinki cząsteczek podanego przez tatuażystę tuszu, które to następnie są usuwane z organizmu w sposób naturalny, przez układ limfatyczny. W rezultacie obserwujemy rozjaśnianie tatuażu. Osiągamy od kilku lat w tym wskazaniu doskonałe rezultaty, często jednak łączymy różne rodzaje technologii laserowej. Chcąc całkowicie usunąć tatuaż musisz uzbroić się w cierpliwość. Kilka sesji co kilka tygodni i stosowanie się do zaleceń to obowiązek dobrej współpracy, aby osiągnąć zamierzony cel. Zabiegi wykonujemy najczęściej po wcześniejszym znieczuleniu obszaru zabiegowego, aby zabieg przebiegał bezboleśnie.  

Odkryj nowy wymiar piękna – umów się na zabieg laserowy już dziś!

Nasz doświadczony zespół specjalistów zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo podczas każdej wizyty.

Zobacz również

Mezoterapia mikroigłowa – sekret młodości bez skalpela
calendar-icon
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wzbudzają coraz większe zainteresowanie na całym świecie. Aktualnie chętnie korzystają z nich nie tylko kobiety,…
Icoone modelowanie sylwetki – nowoczesna technologia w służbie Twojej figury
calendar-icon
Poznaj skuteczny sposób na poprawę wyglądu swojego ciała. Dowiedz się, jak technologia Icoone może wpłynąć na Twoją figurę, a także…
Kosmetologia twarzy – najskuteczniejsze zabiegi na zmarszczki i przebarwienia
calendar-icon
Wraz z upływem czasu skóra ulega naturalnym procesom starzenia, które mogą objawiać się w postaci zmarszczek, linii mimicznych oraz przebarwień.…